Alegorické roční období - Léto

Autor: Charles Le Brun
(1619 Paříž - 1690 Paříž)

Technika: mědirytina
Šířka: 30 cm, výška: 24,5 cm, rámování: 42 x 47 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 08.08.2022 21:26 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč