Květiny ve váze

Autor: Josef Svozil

datováno a signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1942
Šířka: 60 cm, výška: 70 cm, rámování: 84 x 74 cm

Konec dražby: 08.08.2022 20:40 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 800 Kč