1. Jan Křtitel

Autor: Max Švabinský
(1873 Kroměříž - 1962 Praha)

signováno a datováno vpravo dole rukou autora, vlevo dole v tisku, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: dřevoryt, datace: 1947
Šířka: 32 cm, výška: 21,5 cm, rámování: 69 x 49 cm

Konec dražby: 21.07.2021 20:00 SELČ

Zbývá: 3d 18h 24m 4s

Vyvolávací cena: 1 500 Kč