1. Pieta - L formát
Autor: Max Švabinský
(1873 Kroměříž - 1962 Praha)
Vlastnoručně signováno vpravo dole tužkou, vlevo s věnováním panu Josefu Mihulemu, paspartováno, zaskleno a rámováno.
Technika: litografie, datace: 1952
Šířka: 44 cm, výška: 55 cm, rámování: 80 x 65 cm
Konec dražby: 20.02.2023 20:00 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč