103. Holubice
Autor: Max Švabinský
(1873 Kroměříž - 1962 Praha)
signováno vpravo dole tužkou, vlevo i datováno v tisku, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: litografie, datace: 1961
Šířka: 13,5 cm, výška: 9 cm, rámování: 25 x 29 cm
Konec dražby: 12.08.2020 21:54 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč