Skály
Autor: Max Švabinský
(1873 Kroměříž - 1962 Praha)
Signováno vpravo dole v tisku, volný list
Technika: heliogravura
Šířka: 18 cm, výška: 25 cm, rámování: 29,5 x 21
Konec dražby: 08.11.2023 20:38 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč