12. Profil muže

Autor: Max Švabinský
(1873 Kroměříž - 1962 Praha)

signováno a datováno vpravo dole
Technika: litografie, datace: 1950
Šířka: 18,5 cm, výška: 25 cm, rámování: volný list
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 28.01.2020 20:11 SEČ

Zbývá: 4d 5h 16m 49s

Vyvolávací cena: 500 Kč