121. Bílá kamelie
Autor: Max Švabinský
(1873 Kroměříž - 1962 Praha)
signováno vpravo dole pod paspartou, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: mezzotinta
Šířka: 14 cm, výška: 19 cm, rámování: 51 x 37 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 21.07.2021 21:39 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč