Na vesnici

Autor: Max Švabinský
(1873 Kroměříž - 1962 Praha)

Vlevo dole pod paspartou je číslování 27/27. Signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Šířka: 18 cm, výška: 14 cm, rámování: 29 x 36 cm
Stav: oděrky na rámu

Konec dražby: 04.10.2021 21:28 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 400 Kč