Akt zezadu

Autor: Max Švabinský
(1873 Kroměříž - 1962 Praha)

signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno
Technika: litografie, datace: 1929
Šířka: 17 cm, výška: 20 cm, rámování: 40 x 34 cm

Konec dražby: 10.02.2020 21:51 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 200 Kč