137. Vysoké nebe

Autor: Max Švabinský
(1873 Kroměříž - 1962 Praha)

signováno vpravo dole, volně v paspartě, bez rámu
Technika: litografie na kartonu
Šířka: 15 cm, výška: 19 cm, rámování: 36 x 29 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 12.08.2020 22:20 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 800 Kč