Básník a múza

Autor: Max Švabinský
(1873 Kroměříž - 1962 Praha)

Rámováno, paspartováno a zaskleno
Technika: dřevoryt
Šířka: 17 cm, výška: 23 cm, rámování: 33 x 25 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 06.12.2021 20:19 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč