144. Antonín Dvořák

Autor: Max Švabinský
(1873 Kroměříž - 1962 Praha)

vydal Mánes v Praze, tiskl J. Štěnc Praha, signováno vpravo dole tužkou
Technika: heliogravura na kartonu, datace: 1909
Šířka: 36 cm, výška: 47 cm, rámování: 82,5 x70 cm pošk.
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 06.11.2018 20:43 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč