145. Za trochu lásky...
Autor: Max Švabinský
(1873 Kroměříž - 1962 Praha)
Signováno vpravo dole pod paspartou, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: litografie
Šířka: 11 cm, výška: 16 cm, rámování: 24 x 18 cm
Konec dražby: 04.10.2021 21:44 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč