Josephus Doubrava

Autor: Max Švabinský
(1873 Kroměříž - 1962 Praha)

Signováno a datováno vlevo dole, paspartováno, pasparta 69 x 52 cm
Technika: lept
Šířka: 35 cm, výška: 43,5 cm

Konec dražby: 08.11.2021 21:31 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč