152. Nahé ženy

Autor: Max Švabinský
(1873 Kroměříž - 1962 Praha)

signováno tužkou vpravo dole, papír zažloutlý, paspartováno, zaskleno
Technika: heliogravura na kartonu
Šířka: 35 cm, výška: 43 cm, rámování: 67 x 54,5
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 31.07.2018 21:35 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 500 Kč