Duha
Autor: Max Švabinský
(1873 Kroměříž - 1962 Praha)
Signováno vpravo dole tužkou, signováno a datováno v tisku vlevo dole, paspartováno, zaskleno a rámováno, Tiskla tiskárna V. Neubert a synové
Technika: litografie, datace: 1941
Šířka: 51 cm, výška: 43 cm, rámování: 68 x 76 cm
Konec dražby: 16.05.2023 21:31 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč