Zázrak

Autor: Max Švabinský
(1873 Kroměříž - 1962 Praha)

signováno vpravo dole tužkou, datováno v tisku, vlevo dole věnování, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: litografie, datace: 1956
Šířka: 28 cm, výška: 38 cm, rámování: 63,5 x 47,5 cm

Konec dražby: 05.05.2020 21:32 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 800 Kč