Studie autoportrét

Autor: Max Švabinský
(1873 Kroměříž - 1962 Praha)

signováno vlevo dole tužkou, v pravo nahoře i datováno v tisku, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: litografie, datace: 1955
Šířka: 15 cm, výška: 21 cm, rámování: 36 x 29,5 cm

Konec dražby: 05.05.2020 21:28 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 200 Kč