179. Koupající se dívka

Autor: Max Švabinský
(1873 Kroměříž - 1962 Praha)

signováno vpravo dole tužkou, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: litografie
Šířka: 12 cm, výška: 18 cm, rámování: 32 x 23,5 cm

Konec dražby: 05.05.2020 21:31 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč