179. Koupající se dívka
Autor: Max Švabinský
(1873 Kroměříž - 1962 Praha)
signováno vpravo dole tužkou, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: litografie
Šířka: 12 cm, výška: 18 cm, rámování: 32 x 23,5 cm
Konec dražby: 05.05.2020 21:31 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč