180. Kytice a zlomený meč
Autor: Max Švabinský
(1873 Kroměříž - 1962 Praha)
signováno vpravo dole tužkou, vlevo dole i s datací v tisku, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: litografie, datace: 1961
Šířka: 11 cm, výška: 16 cm, rámování: 40 x 34 cm
Konec dražby: 05.05.2020 21:37 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč