Lilie

Autor: Max Švabinský
(1873 Kroměříž - 1962 Praha)

signováno a datováno vpravo dole tužkou a v tisku, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: litografie, datace: 1953
Šířka: 12 cm, výška: 17 cm, rámování: 41 x 34,5 cm

Konec dražby: 05.05.2020 21:38 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč