Portrét mladého muže z profilu

Autor: Max Švabinský
(1873 Kroměříž - 1962 Praha)

signováno a datováno v tisku vpravo dole, volný list
Technika: heliogravura, datace: 1950
Šířka: 18 cm, výška: 25 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 05.10.2021 21:50 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč