Akt

Autor: Max Švabinský
(1873 Kroměříž - 1962 Praha)

signováno vpravo dole, zaskleno a rámováno
Technika: heliogravura
Šířka: 24 cm, výška: 33 cm, rámování: 45 x 35 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 06.10.2021 21:58 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 200 Kč