Strom v krajině
Autor: Max Švabinský
(1873 Kroměříž - 1962 Praha)
signováno vpravo dole, volný list
Technika: litografie
Šířka: 18 cm, výška: 28,5 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 08.11.2023 20:10 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 100 Kč