Vodní hladina a rybář

Autor: Max Švabinský
(1873 Kroměříž - 1962 Praha)

signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: litografie
Šířka: 35 cm, výška: 25 cm, rámování: 39 x 43 cm

Konec dražby: 06.12.2021 20:52 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 200 Kč