217. Les

Autor: Max Švabinský
(1873 Kroměříž - 1962 Praha)

signováno vpravo dole, pasrpatováno, sklo prasklé
Technika: litografie na kartonu
Šířka: 13 cm, výška: 11 cm, rámování: 23 x 24 cm

Konec dražby: 14.07.2019 16:05 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 800 Kč