27. Mraky nad polem

Autor: Max Švabinský
(1873 Kroměříž - 1962 Praha)

signováno vpravo dole, číslováno 47/94 vlevo dole, volný list 38 x 26 cm
Technika: litografie, datace: 1946
Šířka: 17 cm, výška: 15 cm

Konec dražby: 23.10.2019 20:22 SELČ

Zbývá: 1d 12h 32m 34s

Vyvolávací cena: 800 Kč