Z říše hmyzu
Autor: Max Švabinský
(1873 Kroměříž - 1962 Praha)
Signováno vpravo dole nečitelně, pasparováno, zaskleno a rámováno.
Technika: lept
Šířka: 4,5 cm, výška: 4,5 cm, rámování: 23,5 x 19 cm
Konec dražby: 25.09.2023 20:43 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 300 Kč