294. Motýl

Autor: Max Švabinský
(1873 Kroměříž - 1962 Praha)

signováno uprostřed dole, paspartováno, zaskleno
Technika: litografie na kartonu
Šířka: 15 cm, výška: 10 cm, rámování: 23,5 x 27 cm

Konec dražby: 13.12.2018 22:57 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 350 Kč