Skály

Autor: Max Švabinský
(1873 Kroměříž - 1962 Praha)

signováno vpravo dole v tisku, vlevo dole tužkou, paspartováno, zaskleno
Technika: heliogravura
Šířka: 20 cm, výška: 28 cm, rámování: 42,5 x 32,5

Konec dražby: 05.10.2020 22:38 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 200 Kč