33. Řím
Autor: Max Švabinský
(1873 Kroměříž - 1962 Praha)
datováno a signováno vpravo dole, uprostřed přehyb, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: kresba, datace: 1928
Šířka: 18,5 cm, výška: 11,5 cm, rámování: 31 x 39 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 09.01.2023 20:21 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč