41. Autoportrét

Autor: Max Švabinský
(1873 Kroměříž - 1962 Praha)

vlastní portrét umělce, pastel na kartonu, částečně zprášený, signováno tužkou vpravo dole
Technika: pastel na kartonu
Šířka: 11,5 cm, výška: 14,5 cm, rámování: pasparta 31 x 26 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 11.04.2018 18:45 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 950 Kč