45. Zlatý večer

Autor: Max Švabinský
(1873 Kroměříž - 1962 Praha)

signováno vpravo dole, zaskleno
Šířka: 51 cm, výška: 64 cm, rámování: 54,5 x 42 cm

Konec dražby: 13.12.2018 18:49 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 000 Kč