47. František Křižík
Autor: Max Švabinský
(1873 Kroměříž - 1962 Praha)
signováno v grafice, paspartováno, zaskleno, zarámováno
Technika: lept
Šířka: 32 cm, výška: 39,5 cm, rámování: 76,5 x 59
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 12.04.2023 20:35 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč