48. Žně
Autor: Max Švabinský
(1873 Kroměříž - 1962 Praha)
signováno vpravo dole, papír mírně zvlněný, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: litografie
Šířka: 20 cm, výška: 13 cm, rámování: 28 x 35 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 25.11.2019 20:17 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč