49. Portrét muže
Autor: Max Švabinský
(1873 Kroměříž - 1962 Praha)
signováno vpravo dole tužkou, vpravo nahoře i datováno v tisku, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: litografie, datace: 1956
Šířka: 12 cm, výška: 15,5 cm, rámování: 31 x 27,5 cm
Konec dražby: 12.08.2020 20:56 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč