58. Vichřice

Autor: Max Švabinský
(1873 Kroměříž - 1962 Praha)

Signováno a datováno vpravo dole tužkou pod paspartou, číslováno 139/200, rámováno, paspartováno, zaskleno
Technika: lept
Šířka: 16 cm, výška: 10,5 cm, rámování: 22,5 x 27 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 21.07.2021 20:46 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 400 Kč