60. Na olympu
Autor: Max Švabinský
(1873 Kroměříž - 1962 Praha)
Signováno vpravo dole v tisku a vlevo dole tužkou, zaskleno a rámováno.
Technika: litografie
Šířka: 14,5 cm, výška: 19 cm, rámování: 33 x 27 cm
Konec dražby: 13.04.2023 20:40 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč