7. Ze skleníku

Autor: Max Švabinský
(1873 Kroměříž - 1962 Praha)

signováno vpravo dole v kameni, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: serigrafie
Šířka: 15 cm, výška: 21 cm, rámování: 30,5 x 21,5 cm

Konec dražby: 21.07.2021 20:04 SELČ

Zbývá: 3d 17h 56m 0s

Vyvolávací cena: 400 Kč