70. M. Švabinského narozeniny
Autor: Max Švabinský
(1873 Kroměříž - 1962 Praha)
Signováno a datováno vpravo dole, rámováno, zaskleno
Technika: litografie, datace: 1958
Šířka: 10 cm, výška: 15 cm, rámování: 25,5 x 19 cm
Konec dražby: 10.05.2021 20:46 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč