79. Soubor grafických listů k veršům Victora Huga
Autor: Max Švabinský
(1873 Kroměříž - 1962 Praha)
Hlubotisk 20 grafických listů ze závodu V. Neubert a synové v Praze, druhé vydání, volné listy signovány vpravo dole v grafice.
Technika: hlubotisk, datace: 1950
Šířka: 15 cm, výška: 20 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 11.10.2022 20:00 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 700 Kč