8. Kytice

Autor: Max Švabinský
(1873 Kroměříž - 1962 Praha)

Signováno a datováno vlevo dole v kameni, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: serigrafie
Šířka: 18 cm, výška: 23 cm, rámování: 27 x 22 cm

Konec dražby: 21.07.2021 20:04 SELČ

Zbývá: 3d 17h 53m 6s

Vyvolávací cena: 400 Kč