8. Kytice

Autor: Max Švabinský
(1873 Kroměříž - 1962 Praha)

Signováno a datováno vlevo dole v kameni, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: serigrafie
Šířka: 18 cm, výška: 23 cm, rámování: 27 x 22 cm

Konec dražby: 21.07.2021 20:09 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 400 Kč