86. Čtenářky
Autor: Max Švabinský
(1873 Kroměříž - 1962 Praha)
signováno vpravo dole tužkou, paspartováno, zaskleno, rámováno
Šířka: 13 cm, výška: 19 cm, rámování: 37 x 29 cm
Konec dražby: 07.04.2020 20:42 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč