88. Stromy v mrazu s havrany
Autor: Max Švabinský
(1873 Kroměříž - 1962 Praha)
Signováno vpravo dole tužkou, Vánoční věnování roku 1944, rámováno, paspartováno a zaskleno
Technika: litografie, datace: 1943
Šířka: 11 cm, výška: 16,5 cm, rámování: 27 x 34 cm
Konec dražby: 09.05.2022 19:52 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč