Most přes řeku

Autor: J. Mičulka

datováno a signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: akvarel, datace: 1939
Šířka: 49 cm, výška: 35 cm, rámování: 60 x 74 cm

Konec dražby: 08.08.2022 20:42 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 450 Kč