213. Siesta pod stromem
Autor: Antoni Kozakiewicz
(1841 Krakov, Polsko - 1929 Krakov, Polsko)
Signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno a rámováno.
Technika: kresba, datace: 1883
Šířka: 17 cm, výška: 21 cm, rámování: 38 x 28 cm
Konec dražby: 08.08.2022 21:26 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč