213. Siesta pod stromem

Autor: Antoni Kozakiewicz
(1841 Krakov, Polsko - 1929 Krakov, Polsko)

Signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno a rámováno.
Technika: kresba, datace: 1883
Šířka: 17 cm, výška: 21 cm, rámování: 38 x 28 cm

Konec dražby: 08.08.2022 21:26 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 800 Kč