Květiny

Autor: . Anderle

datováno a signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu, datace: 1951
Šířka: 46 cm, výška: 55 cm, rámování: 67 x 57 cm

Konec dražby: 08.08.2022 20:44 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 400 Kč