150. Květiny
Autor: . Anderle
datováno a signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu, datace: 1951
Šířka: 46 cm, výška: 55 cm, rámování: 67 x 57 cm
Konec dražby: 08.08.2022 20:44 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč