Pastorále

Autor: Jan Evert Grave
(1759 Amsterdam, Nizozemsko - 1805 Amsterdam, Nizozemsko.)

Signováno na reversu, razítko Toman. paspartováno, zaskleno a rámováno.
Šířka: 17 cm, výška: 14,5 cm, rámování: 25 x 28 cm

Konec dražby: 08.08.2022 19:29 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 500 Kč