37. Pastorále
Autor: Jan Evert Grave
(1759 Amsterdam, Nizozemsko - 1805 Amsterdam, Nizozemsko.)
Signováno na reversu, razítko Toman. paspartováno, zaskleno a rámováno.
Šířka: 17 cm, výška: 14,5 cm, rámování: 25 x 28 cm
Konec dražby: 08.08.2022 19:29 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč