V parku

Autor: Čeněk Jandl
(1896 Praha - 1965 Praha)

Signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno a rámováno.
Technika: kvaš
Šířka: 22 cm, výška: 15 cm, rámování: 21 x 27 cm

Konec dražby: 08.08.2022 19:38 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč